Karczma

Restauracja z kuchnią polską
catering

Od 25 lat świadczymy usługi cateringowe, co sprawiło, iż staliśmy się prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie.

Eventy

Zespół Karczmy Polany prowadzi działalność agencyjną, organizując rożnego typu wydarzenia- eventy.

Wesela

Ślub to wyjątkowa uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci. Pomożemy Państwu zrealizować przyjęcie weselne tak, jak tylko sobie wymarzycie.

Witaj

Kulinarny szlak Podhala

Karczma Polany mieszcząca się w zabytkowym, prawie stuletnim budynku to rodzinny interes prowadzony od ponad dwudziestu pięciu lat przez dwa pokolenia góralskiego rodu Styrczula-Maśniak. Rodzinna atmosfera, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa, sprawia, że każdy znajdzie u Nas coś dla siebie. 

opinie

Co mówią nasi goście

Rewelacyjna karczma ze wspaniałym jedzeniem. W środy i w soboty od 18ej gra Góralska Kapela. Bardzo miło i przyjemnie spędziliśmy tam wieczór. Fantastyczna i profesjonalna obsługa kelnera. Miejsce do którego chce się wracać. Polecam serdecznie to miejsce dla rodzin z dziećmi i przyjaciół czy podróżujących samotnie. Trzymajcie się ciepło i pozdrawiamy serdecznie.
otwarte codziennie

Przyjdź i odwiedź smaki Podhala


Restauracja zdobyła wielokrotnie wysokie miejsca w konkursach kulinarnych. Jest laureatem prestiżowej nagrody „Marka Tatrzańska” wręczanej zasłużonym przedsiębiorcom z rejonu Podhala.

Kontakt