Catering

Catering okolicznościowy | Catering ślubny | Kompleksowa obsługa imprez

Catering i obsługa imprez

Catering | Catering na wesela i imprezy | Catering dla firm | Cateringowa obsługa imprez i eventów | Obsługa cateringowa planów filmowych i ekip | Obsługa w ekstremalnych warunkach | Catering okolicznościowy | Catering na imprezy

Polany Catering to 30 lat doświadczenia

Tradycją Polany jest gastronomia i obsługa cateringowa. Od prawie 30 lat świadczymy najwyższej jakości usługi, z czego jesteśmy znani. Nasza marka została zbudowana na obsłudze cateringowej i z wielką dumą podtrzymujemy tą tradycję.

Nasza oferta cateringu oparta jest na wielkim doświadczeniu jakie posiadamy. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, oraz jesteśmy gotowi do obsługi każdego rodzaju imprezy. 

Służymy doradztwem i konsultacjami, tak by w optymalny sposób stworzyć dla naszych klientów kartę menu, opartą o nasze specjalności – połączenie tradycji regionu z nowoczesnym podejściem do łączenia stylów.

Oferujemy zawsze najwyższą jakość – bez kompromisów. Każda impreza przygotowywana jest indywidualnie tak, aby jej realizacja i oprawa była wykwintna i pozostawiała niezapomniane wrażenia.

Możemy gotować na żywo, możemy z gotowania uczynić angażującą atrakcję w stylu warsztatów, możemy zaplanować i stworzyć dla Was najlepszą opcję, w zależności od Waszych oczekiwań oraz potrzeb.

Menu dopasowujemy zawsze do charakteru uroczystości, sezonowości produktów – szczególnie regionalnych, oraz indywidualnych życzeń naszych klientów.

catering weselny, catering na imprezy, catering dla firm, obsługa imprez, pizza na imprezy, catering zakopane, catering koscielisko, podhale
Kompleksowa organizacja cateringu

Zajmiemy się organizacją logistyki i całego zaplecza eventu, przygotowaniem posiłków oraz kompleksową obsługą podczas Waszej imprezy. Oferujemy bufety zimne i ciepłe, live cooking – w tym opalany drewnem piec do wypieku pizzy, strefy z deserami, bar i wiele więcej.

Nasze propozycje potraw są zawsze różnorodne i zachwycają smakiem.

 Obsługujemy śluby, wesela, imprezy okolicznościowe, bankiety i imprezy firmowe, gale i jubileusze, konferencje, targi, spotkania integracyjne, imprezy plenerowe, okolicznościowe, garden party, festyny, eventy sportowe i każdy inny rodzaj imprezy.

Posiadamy także własne zaplecze logistyczne. Prowadzimy wynajem stołów, krzeseł, namiotów eventowych, ogrzewaczy, kompletnej zastawy stołowej i generatorów, dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć każdy event kompleksowo, we własnym zakresie.

Możemy urozmaicić Waszą imprezę o warsztaty kulinarne o dowolnej tematyce – w tym samodzielny wypiek pizzy w piecu opalanym drewnem, degustacje win lub lokalnych produktów rzemieślniczej jakości.

Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę i zaproponować idealne rozwiązanie, podług budżetu jakim dysponujecie.

catering weselny, catering na imprezy, catering dla firm, obsługa imprez, pizza na imprezy, catering zakopane, catering koscielisko, podhale