Eventy dla firm

Eventy firmowe | Imprezy integracyjne | Szkolenia dla firm

Eventy firmowe, team building, imprezy integracyjne i okolicznościowe.

Eventy dla firm, imprezy integracyjne | Imprezy dla firm w górach | Organizacja spotkań firmowych | Catering dla firm | Imprezy firmowe | Kompleksowa obsługa eventów | Transport i atrakcje | Szkolenia firmowe, premiery i prezentacje

Doświadczenie oraz znajomość potrzeb firm i marek

Polany to wiele lat doświadczenia na rynku obsługi imprez, spotkań i eventów firmowych. Do dzisiejszego dnia uzbieraliśmy obszerne portfolio klientów, którzy korzystali z naszych usług w szerokim zakresie jaki świadczymy. Eventy firmowe to my!

Nasze usługi cechuje znajomość potrzeb naszych klientów i kreatywne podejście do zagadnienia imprez firmowych.

Rolą Polany jest zapewnienie Państwa markom, produktom lub usługom niezapomnianego tła spotkania, które na długo zapadnie w pamięć uczestników, wywołując pozytywne skojarzenia z firmą.

Dzięki naszemu zapleczu, specjalizacji oraz doskonałej znajomości okolic, jesteśmy w stanie zaproponować wyjątkowy i niebanalny scenariusz, uszyty na miarę Waszych zapotrzebowań.

Znając cel spotkania zaproponujemy formułę, która idealnie spełni zadanie eventu i kompleksowo zrealizujemy Waszą imprezę lub – w doskonały sposób, zrealizujemy scenariusz Waszego pomysłu.

Jesteśmy całkowicie niezależni i mamy wpływ na każdy element eventu. Nie musimy zatrudniać podwykonawców. Dlatego utrzymanie najwyższej, powtarzalnej jakości, nie stanowi dla nas problemu i jest atutem.
Posiadamy własne przestrzenie eventowe, jesteśmy w stanie zapewnić sale konferencyjne i szkoleniowe.

imprezy firmowe w górach, w zakopanym, podhale, imprezy integracyjne, eventy dla firm, integracje, aktywności sportowe, wspinaczka, szkolenia i kursy dla firm
Niezliczone scenariusze eventów oraz realizacja pomysłów naszych klientów.

Dysponujemy ekipą doświadczonych przewodników górskich, instruktorów wspinaczki, ratownictwa oraz narciarstwa ekstremalnego, mamy potężną flotę pojazdów off-road, zaplecze cateringowe oraz gigantyczne doświadczenie w planowaniu i organizacji imprez, spotkań i integracji firmowych.

Mamy doświadczenie w organizacji eventów firmowych i imprez integracyjnych mających na celu polepszenie współpracy i więzi w zespołach. Proponujemy organizację szkoleń, imprez okolicznościowych i prezentacji z wyjątkowymi atrakcjami w tle.

Działamy także jako ekipa wykonawcza. Realizujemy pomysły naszych klientów, oferując catering, zaplecze logistyczne, transport oraz pomoc w doborze miejsc imprezy i zakwaterowania.

Jako specjaliści mamy szeroki wachlarz miejsc eventowych do zaproponowania, ale obsługa imprez może odbywać się także w wybranych przez Państwa miejscach.

Mamy najwyższej jakości zaplecze cateringowe, namioty oraz absolutnie pełne, własne wyposażenie, pozwalające na zbudowanie imprezy według każdego scenariusza. Zaplecze w połączeniu z doświadczeniem naszej ekipy pozwala nam organizować imprezy i eventy firmowe najwyższej jakości.

imprezy firmowe w górach, w zakopanym, podhale, imprezy integracyjne, eventy dla firm, integracje, aktywności sportowe, wspinaczka, szkolenia i kursy dla firm