Wesela i imprezy

Organizacja przyjęć ślubnych i imprez weselnych | Imprezy okolicznościowe | Imprezy dla firm

Organizacja wesel, ślubów oraz imprez okolicznościowych.

Organizacja wesel i ślubów | Organizacja imprez okolicznościowych | Catering weselny | Śluby na powietrzu | Wesela na zewnątrz | Pomysły i propozycje na wesele | Planowanie wesela | Catering na wesele 

Wymarzona impreza wszędzie tam gdzie chcecie

Nasze imprezy są wyjątkowe, bo wprowadzamy najwyższą jakość i nasz bezkompromisowy standard, wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi klienci.

Dzięki doświadczeniu, naszemu zapleczu oraz ekipie która ma na koncie dziesiątki imprez, jesteśmy w stanie kompleksowo przystosować niemal każdą przestrzeń do imprezy Waszych marzeń.

Oferta imprez Polany powstała w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku oraz chęć wyrwania się z typowej „imprezowej” sztampy.

Łączymy najlepsze tradycje regionalne, z kreatywnym podejściem i nowoczesną formą. Wyrafinowany ale luźny i nienachalny styl, doceniane przez specjalistów menu w połączeniu z elementami tradycji, tworzy niesamowitą atmosferę.

Nie musicie czekać rok na szalenie drogą salę ślubną, by finalnie zorganizować powtarzalną do bólu imprezę.
Wystarczy Wam przestrzeń oraz kreatywna ekipa Polany, która z każdego miejsca stworzy niezapomnianą przygodę oraz niebanalną imprezę, która na długo zapadnie w pamięć Waszą oraz Waszych gości.

organizacja ślubów i wesel, catering weselny, catering na imprezy, catering dla firm, obsługa imprez, pizza na imprezy, catering zakopane, catering koscielisko, podhale
Doświadczenie, zaplecze i kompleksowa obsługa

Nasz zespół to najbardziej doświadczona ekipa w regionie. Z przyjemnością i łatwością podejmujemy kolejne wyzwania. To po naszej stronie leży zaproponowanie optymalnego rozwiązania spełniającego Wasze wymagania – wystarczy nam tylko informacja, gdzie będzie odbywać się impreza oraz jaki ma mieć charakter.

Doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie godzące Wasz budżet, ilość gości, menu, oczekiwany standard i wymarzony styl.

Współpracujemy z najlepszymi zespołami i muzykami z całej Polski. Nasi styliści i technicy  są w stanie stworzyć „sztukę” na najwyższym poziomie która sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Idealnym dopełnieniem oprawy weselnej będą konsjerży, którzy zamkną wszystko w niezapomnianą całość.

Dzięki kompleksowemu zapleczu, doświadczeniu i samowystarczalności, nie ogranicza nas nic – a to jest wielki atut dla naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdą realizację aranżując do tego każde warunki i przestrzeń.

 

organizacja ślubów i wesel, catering weselny, catering na imprezy, catering dla firm, obsługa imprez, pizza na imprezy, catering zakopane, catering koscielisko, podhale
Imprezy plelerowe z indywidualnie zaplanowaną oprawą, menu oraz dodatkowymi atrakcjami.

Realizowaliśmy niezliczoną ilośc projektów w bardzo klasycznych przestrzeniach restauracyjnych, w tych mniej oczywistych oraz w najbardziej szalonych miejscach w plenerze. Za każdym razem osiągamy wyjątkowe efekty – co dokumentują zdjęcia w naszej galerii.

Jeżeli macie Państwo pomysł na wesele lub imprezę w plenerze – nasz zespół pomoże w jego realizacji. Dysponujemy własną przestrzenią, zaaranżowaną tak, by wesele, ślub lub każda inna impreza była jedyna w swoim rodzaju. Oferujemy indywidualną oprawę szytą na miarę, w zależności od potrzeb i możliwości.

Imprezy plenerowe z indywidualnie zaplanowaną oprawą, menu oraz dodatkowymi atrakcjami.

– kapela góralska, nauka tańca góralskiego z instruktorami

– napad zbójecki z konkursami

– występ lokalnego zespołu regionalnego

– nasze autorskie menu, ułożone pod wymagania i oczekiwania naszych klientów

– latem przejazd bryczką konną dla Gości oraz Państwa Młodych do kościoła, zimą kulig

– występ artystyczny zespołu muzycznego

– pokaz zdjęć Młodej Pary i rodziny – aranżacja przestrzeni weselnej (kwiaty, leżaki, lampiony, hamaki etc)

– fotobudka z foto książką na pamiątkę dla gości i Państwa Młodych

– lampiony życzeń i marzeń – muzycy

– technika światła /wizualizacja plenerowa